Web sitemiz tarayıcınızı desteklememektedir, Edge, Chrome, Safari, yada Firefox tarayıcılarından birine geçmenizi öneririz.

Click HERE for English

ONLINE SİPARİŞLER İÇİN DEĞİŞİM / İADE KABUL KOŞULLARI

Öncelikle siparişiniz için teşekkür ederiz. Yurtiçinden alınan online siparişlerinize ilişkin değişim ve iade talepleriniz, ürünlerin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içinde NAIA'nın iletişim sayfasında bulunan resmi adresine ulaştırılması durumunda kabul edilir. Yurtdışından verilen online siparişlerinize ilişkin değişim ve iade talepleriniz ise yalnızca ürünlerin kargo bedeli ödenmiş olarak 14 günlük yasal süresi içinde tarafımıza ulaştırılmış olması durumunda kabul edilebilmektedir. Hatalı veya ayıplı olduğunu düşündüğünüz ürünler için ise kargonun tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 2 gün içerisinde NAIA’ya yazılı bildirimde bulunulması gerekmektedir.

Değişim ve İadelere ilişkin taleplerinizi aşağıdaki 'Bildirim Oluştur' kutucuklarından, ya da customercare@naiaistanbul.com a bir mail göndererek bize iletebilirsiniz.

İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürünlere ilişkin kargoların, ürünler NAIA’ya ulaşana kadar sizin sorumluluğunuzda olduğunu hatırlatmak isteriz. İade veya değişimi talep edilen ürünler, gönderildiği şekilde, ayıpsız ve orijinal paketi / aksesuarları ile iade edilmelidir. Ürün koruma bandı çıkartılmış ürünlerin kullanılmış olduğu ve cayma hakkından feragat olunduğu varsayılacak, dolayısıyla değişim ve iadesinin kabulü mümkün olmayacaktır. Bununla birlikte siz müşterilerimizin isteği üzerine özel olarak hazırlanan siparişler için ise iade ve değişim yapılamamaktadır.

DEĞİŞİM

Değişim Koşulları

Aldığınız ürünü değiştirmek için kullanılmamış ürünü süresi içinde tarafımıza ulaştırmanız ve aşağıdaki mesaj kutusundan hangi ürün / bedenle değişim yapmak istediğinizi ve sipariş numaranızı yazılı olarak tarafımıza iletmeniz yeterlidir.

Değişim Bildirimi Oluştur

Teşekkürler!
This field is required
This field is required
This field is required

Değişim Kargo Gönderimi

Değişim yapılacak ürünün kargosunu ancak tarafınızdan gerçekleştirildiği takdirde kabul edilecektir.

UPS kargo için: 93R331 koduyla,

Yurtiçi Kargo için: 474578577 koduyla, işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

*Değişim kargonuzun bize ulaşıp ulaşmadığıyla ilgili bilgi taleplerine sipariş yoğunluğu nedeniyle geri dönüş yapamıyoruz. Bu bilgiyi ilgili kargo firmasının kargo takip sayfalarından, size verilen takip koduyla alabilirsiniz.

Uluslararası siparişlerinizle ilgili değişim gönderi ücretleri ise alıcıya aittir. İlgili değişim taleplerinizi gerçekleştirebilmemiz için, ürünlerin tarafımıza iade kargo ve yurtdışı gümrük bedelleri ödenmiş olarak 14 günlük yasal süresi içinde teslim edilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Sonradan gönderilecek değişim ürününe ilişkin gönderim ücretleri ise tarafınıza gönderilecek ödeme linki ile tahsil edilecektir.

Değişim İşleminin Tamamlanması

Değişim işlemleriniz kargonuz elimize ulaştıktan sonra yeni ürününüzün tarafınıza 7 iş günü içinde kargolanmasıyla tamamlanacaktır.

İADE

İade Koşulları

Aldığınız ürünü iade etmek için kullanılmamış ürünü süresi içinde tarafımıza ulaştırmanız ve aşağıdaki mesaj kutusundan tarafımıza sipariş numaranız ile iade talebinizi yazılı olarak bildirimde bulunmanız yeterlidir.

Şunu belirtmek isteriz ki ürünlerimizden memnun kalmanız bizim için çok önemli, bu nedenle aldığınız ürünü neden iade etmek istediğiniz geri bildirimini bizimle paylaşabilirseniz çok seviniriz. Böylece belki size farklı bir şekilde yardımcı olabiliriz.

Ayrıca beden değişimi veya başka bir ürünle değişim hakkınız olduğunu da hatırlatmak isteriz. Detaylı bilgi için soldaki sütunu inceleyebilirsiniz.

İade Bildirimi Oluştur

Teşekkürler!
This field is required
This field is required
This field is required

İade Kargo Gönderimi

İade kargonuzu bize ulaştırmak için anlaşmalı kargo firmalarından birine gidip, aşağıdaki ilgili kodu ileterek paketinizi bize ücretsiz şekilde geri gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmalarıyla yapılan gönderiler ise, ödemesi ancak tarafınızdan gerçekleştirildiği takdirde kabul edilecektir.

UPS kargo için: 93R331 koduyla,

Yurtiçi Kargo için: 474578577 koduyla, işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

*İade kargonuzun bize ulaşıp ulaşmadığıyla ilgili bilgi taleplerine sipariş yoğunluğu nedeniyle geri dönüş yapamıyoruz. Bu bilgiyi ilgili kargo firmasının kargo takip sayfalarından, size verilen takip koduyla alabilirsiniz.

Uluslararası siparişlerinizle ilgili iade taleplerinizin tamamlanabilmesi için ise, ürünlerin tarafımıza iade kargo ve yurtdışı gümrük bedelleri ödenmiş olarak 14 günlük yasal süresi içinde teslim edilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz.

İadelerin Kabulü ve Geri Ödeme

İade kargonuz elimize ulaştığında, ürünün kondisyonu incelendikten sonra uygun bulunan tüm haklı taleplerin sipariş bedelinin geri ödenmesi 10 iş günü içinde tamamlanacaktır.

İade talebinizin uygun bulunmadığı durumlar için ise ekibimiz detaylı bir mail ile sizinle iletişime geçiyor olacaktır.

TRENDYOL SİPARİŞLERİ İÇİN DEĞİŞİM / İADE KOŞULLARI

Trendyol.com'dan verdiğiniz siparişleriniz için aracı şirketin kuralları gereğince değişim yapamadığımızı, iade işlemlerinin ise yalnızca Trendyol aracılığı ile yapılabildiğini hatırlatmak isteriz.

SHOWROOM'DAN ALINAN ÜRÜNLER İÇİN DEĞİŞİM / İADE KOŞULLARI

Showroom'dan deneyerek alınan ürünler için ise, iade kabul edilmemekle birlikte, 8 iş günü içinde değişim hakkınız bulunmaktadır. Bu değişim talebinizi bize yukarıdaki 'Değişim Bildirimi Oluştur' butonuna tıklayarak veya customercare@naiaistanbul.com adresine bir e-posta göndererek iletebilirsiniz. Yukarıda 'Ürün Koruma Bandı' ile ilgili belirtilen tüm kurallar showroomdan alınan ürünlerin değişimi için de geçerlidir.

*Showroomdan satın alınan ayıplı / hatalı ürünler için 2 günlük yasal inceleme süresine ilişkin haklarınız ise saklıdır.

HENÜZ TESLİM EDİLMEMİŞ SİPARİŞLERİN İPTAL EDİLMESİ

Sitemizden vermiş olduğunuz bedeli ödenmiş ancak henüz teslim edilmemiş siparişlere ilişkin iptal taleplerinizi ise, yukarıdaki İADE bölümünden talep oluşturarak bize iletebilirsiniz.

Sepetim

Daha fazla ürün satın alınamamaktadır.

Sepetiniz boş.