Web sitemiz tarayıcınızı desteklememektedir, Edge, Chrome, Safari, yada Firefox tarayıcılarından birine geçmenizi öneririz.

Refund and Returns Policy

NAIA, satın almış olduğunuz ürünlerin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içinde yazılı olarak bildirilmiş olan kullanılmamış ürünlere ilişkin iade veya değişim taleplerinizi kabul etmektedir. Ancak müşterilerimizin isteği üzerine özel olarak hazırlanan siparişler için iade ve değişim yapılamamaktadır.

İade veya değişimi talep edilen ürünler, gönderildiği şekilde, ayıpsız ve orijinal paketi / aksesuarları ile iade edilmelidir. Hatalı veya ayıplı ürünler için ise teslim tarihinden itibaren 2 gün içerisinde NAIA’ya yazılı bildirimde bulunulması gerekmektedir.

İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürünlere ilişkin kargoların, ürünler NAIA’ya ulaşana kadar sizin sorumluluğunuzda olduğunu ve iade gönderim bedelinin tarafınızdan ödenmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. İade kargonuz elimize ulaştığında, ürünün kondisyonu incelendikten sonra size talebinize ilişkin bir onay maili gönderilecektir. Tüm haklı taleplerin değişim işlemi veya sipariş bedelinin geri ödenmesi ise 10 iş günü içinde tamamlanacaktır.

Tüm iade ya da değişim talepleriniz için bize info@naiaistanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Sepetim

Daha fazla ürün satın alınamamaktadır.

Sepetiniz boş.